Natłok pracy i codziennych obowiązków powoduje, że czasami potrzebujemy chwili odpoczynku. Świetnym rozwiązaniem może okazać się weekendowy wypad za miasto. Co, jednak jeśli nie posiadamy własnego auta? Możemy je wypożyczyć.

Dla kogo?

Car sharing jest coraz bardziej popularny. Pożyczanie samochodów na kilka godzin pozytywnie wpływa na środowisko i pozwala nam zaoszczędzić. Wypożyczając auto, nie musimy martwić się o okresowe przeglądy, wizyty u mechaników i oczywiście ubezpieczenia. Korzystając ze strony 4mobility.pl, mamy pewność, że samochód, który wybierzemy, będzie odpowiadał naszym wymaganiom. Z tej usługi mogą korzystać wszyscy, posiadający odpowiednie uprawnienia.

Jak się zarejestrować?

To bardzo proste zadanie. Wystarczy pobrać specjalną aplikację, zarejestrować się i gotowe. Do założenia konta w serwisie niezbędne będzie użycie prawa jazdy oraz karty płatniczej. Gdy nasz profil zostanie aktywowany, możemy przejść do rezerwacji i wypożyczenia auta.

Jaką opcję wybrać?

4mobility.pl oferuje dwie ciekawe możliwości. W zależności od potrzeb możemy zarezerwować auto wcześniej lub skorzystać z niego w niemal dowolnym momencie. Druga możliwość daje nam 15 minut na dotarcie do auta od momentu rezerwacji. Samochód wybierany z bazy jest doskonały na dłuższe wypady. Możemy zarezerwować go nawet na kilka dni przed wypożyczeniem i mieć pewność, ze w dniu wyjazdu będzie już na nas czekał.

Dlaczego warto?

Wypożyczając samochód na weekendowy wypad za miasto, oszczędzamy sobie wielu problemów. Możemy wybrać auto z dostępnych propozycji, w zależności od grupy osób, która będzie się nim poruszać. Dodatkowo zaraz po powrocie do domu możemy bez problemu zwrócić auto, aż do kolejnej chwili, gdy będziemy go potrzebować. Co więcej, im częściej wypożyczamy samochód, tym większe promocje mogą na nas czekać. To dodatkowe urozmaicenie z pewnością będzie ważnym argumentem przemawiającym za korzystanie z tych usług.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ