Taniec na dyskotece - podstawa dobrej zabawy

Dyskoteka, czy inna impreza taneczna może być świetną okazją do zawiązania nowej znajomości. Taniec zbliża ludzi niemal tak samo jak rozmowa, a będąc rodzajem komunikatu niewerbalnego sięga do głębszych pokładów naszej osobowości i kreatywności. Jak zatem tańczyć na dyskotece, tak by przyciągnąć uwagę podobającej się nam dziewczyny/kobiety? Zapraszamy do lektury!

Po pierwsze, należy się upewnić, że wybrana przez nas dziewczyna szuka towarzystwa – to znaczy, że nie przyszła na dyskotekę z partnerem, chłopakiem, narzeczonym. W takiej sytuacji inicjowanie kontaktu, czy zachęta do tańca nie będą taktowne, a mogą zostać wręcz odebrane jako natarczywe, czy niegrzeczne. Przyciągnąć uwagę można na wiele sposobów, zaczynając od powłóczystych spojrzeń, uśmiechu, aż do postawienia drinka a następnie wspólnego wejścia na parkiet.

Będąc na parkiecie najlepiej jest dostosować swoje ruchy do dobiegającej z głośników muzyki. Dlatego uwaga: wybieraj takie kluby muzyczne i imprezy, których gust muzyczny jest spójny z twoim. Inaczej może okazać się, że twoje umiejętności taneczne niekoniecznie pokrywają się z rodzajem serwowanej właśnie muzyki. Obserwuj uważnie swoją partnerkę. Jeżeli będzie zainteresowana zmniejszeniem dystansu, prawdopodobnie zrobi to sama, zarzucając ci ręce na szyję lub chwytając twoje dłonie. Bądź delikatny i nie forsuj na siłę pozycji tanecznych, które mogą wydać się zbyt natarczywe, czy niegrzeczne. Pamiętaj, to przede wszystkim dobra zabawa i Wam obydwojgu powinna się podobać.

Jeżeli partnerka jest chętna możesz spróbować delikatnie muskać jej ciało: szyję biodra, ramiona czy też inne części ciała. Taki zabieg podziała na Was elektryzująco i sprawi, że taniec nabierze rumieńców. Możesz także dyktować tempo i rytm tańca, ale cały czas zwracaj uwagę na potrzeby partnerki. Jeżeli utwór się skończył, a ona chce dalej pozostać na parkiecie: droga wolna! Jeżeli jednak czujesz, że ona się wycofuje, nie forsuj kolejnego tańca. Możesz wówczas zapytać, czy czegoś potrzebuje i czy jeszcze będzie miała ochotę tańczyć. Jeśli poprzednio stosowałeś się do wszystkich naszych wskazówek, jest na całkiem spora szansa.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ